Tegoroczna V edycja WARSZTATÓW WOKALNYCH VOCAL CAMP 2017 rozpoczęła się 28 sierpnia w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie.

Muzyka, radość i piękny śpiew wszystko to za sprawą zdolnych młodych artystów, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie muzyczne biorąc udział w całej gamie różnorodnych zajęć. Warsztaty odbywały się pod kierunkiem trenerów wokalnych: Pameli Kłoczko, Justyny Różewicz- Suszczyńskiej oraz sekcji instrumentalnej w składzie: Bartłomiej Libera, Jakub Paradowski, Rafał Hajduga, Marcin Suszczyński. Uczestnicy przez ponad tydzień intensywnej pracy i muzycznej przygody brali udział w zajęciach indywidualnych oraz grupowych między innymi: z chóru, emisji głosu, pracy nad ruchem scenicznym, które wszechstronnie rozwijają młodych artystów. Tak jak w poprzednich edycjach projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród młodych Paczkowian. Efekty pracy można było podziwiać 3 września o godz. 18:00 w Muzeum Gazownictwa podczas koncertu finałowego podsumowującego tygodniową muzyczną przygodę.

O projekcie:

Vocal Camp to projekt Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków ALTERNA, finansowany przez Gminę Paczków. Dzięki dotacji uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne i każdy z uczestników ma niebywałą okazję do rozwoju zdolności artystycznych oraz rozszerzania zainteresowań i inspiracji muzycznych. Projekt zainicjowała grupa studentów Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej z PWSZ w Nysie, którzy w 2013 roku nieodpłatnie zechcieli przeprowadzić 8- dniowe warsztaty wokalne w naszym mieście. Główna pomysłodawczyni Pamela Kłoczko, co roku wraz z profesjonalnymi muzykami stwarza młodzieży niepowtarzalną okazję do obcowania z piosenkami opracowanymi w nowych i niebanalnych aranżacjach.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://paczkow.eu/images/2017/vk

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://paczkow.eu/images/2017/vkk