1 września 2017 o godz.19:00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Wieczór z Yagną" w Yagna Art Club.
Tym razem publiczności zaprezentowali się :
Oliwia Sopuch - śpiewa od 5 lat poza śpiewaniem interesuje się tańcem towarzyskim i piłką ręczną. Uczęszcza do szkoły podstawowej w Ziębicach. Ma bardzo przejmującą barwę głosu, która często przyprawia o ciarki na ciele. Buduje swój repertuar w oparciu o wzruszające polskie piosenki, ale także światowe hity jak Love on the brain.
Karolina Karpiak - uczęszcza do Publicznego Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich. Uwielbia język angielski i gdyby mogła już teraz zamieszkałaby w Wielkiej Brytanii. Gustuje w balladach i piosenkach aktorskich mimo swojej wielkiej miłości do języka angielskiego zdecydowanie woli śpiewać po polsku.
Justyna Różewicz-Suszczyńska wokalistka, kompozytorka i trener wokalny. Jest absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym.
Wiceprezes Fundacji Volto Amore i założycielka Studia Aktywności „To lubię!”. Od 5 lat jest związana z Wrocławskim Klubem ANIMA, w którym prowadzi zajęcia wokalno - taneczne i ogólno - muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, indywidualne zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz młodzieżowy zespół wokalny The Animators. We współpracy z tancerzem i choreografem Pawłem Kokowskim opracowała autorski Musical „Lata 90-te od podwórka”, który został wystawiony 10 czerwca 2016 r. na deskach WK Anima. Współpracuje z Agatą Skowrońską-Kartvelishvili i jej Fundacją Teatrakcja, dla której wraz z Marcinem Suszczyńskim skomponowała muzykę do spektaklu „Fryderyk i mole”.
Zasiadała w jury I Festiwalu Piosenki Dziecięcej „ANIMKA”, VI Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej, V edycji konkursu „Jeszcze wiruję twoja płyta – lata 1950-1969” oraz w VI Przeglądu Zespołów Muzycznych „Zagrać każdy może”. Poza działalnością edukacyjną uczestniczy w koncertach i oratoriach m. in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca czy Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki Ireneusza Gajdosza. W 2014 r. brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na scenie warszawskiego Teatru Syrena. Jest zaangażowana w projekty muzyczny: Justyna Różewicz&Marcin Suszczyński oraz Justyna Różewicz&Amazing Band, z którym dostała się do Finału XII Ogólnopolskiego Festiwalu In Memoriam pamięci Grzegorza Ciechowskiego.
Marcin Suszczyński jest gitarzystą, zajmuje się również kompozycją i aranżacją. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary. Współpracuje z Agatą Skowrońską - Kartvelishvili i jej Fundacją Teatrakcja, dla której wraz z Justyną Różewicz-Suszczyńską skomponował muzykę do spektaklu „Fryderyk i mole”. Zaangażowany w koncerty w ramach Festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. W 2015 roku uczestniczył w koncercie „Zwyczajny Kolor Nieba”, w katowickiej katedrze akompaniując m.in. Grażynie Łobaszewskiej, Marcinowi Jajkiewiczowi i Kasi Sochackiej. Obecnie współtworzy projekty muzyczne: Justyna Różewicz&Marcin Suszczyński oraz Justyna Różewicz&Amazing Band, z którym dostał się do Finału XII Ogólnopolskiego Festiwalu In Memoriam pamięci Grzegorza Ciechowskiego.
Widzowie jak zawsze dopisali i wypełnili salę w komplecie.